CODEPİN - E-pin Game Yazılım

E-pin Yazılımları

CODEPİN - E-pin Game Yazılım

CODEPİN ile birlikte tüm dijital ürünlerinizi rahatlıkla satabilirsiniz. Modern tasarıma, gelişmiş özelliklere sahip yazılımımız ile birlikte rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Yazılım Hakkında Gereksinimler: PHP 7.2 ve Ioncube v10

1500 999 +KDV
Kolay Yönetim Paneli
Modern Tasarım
Ücretsiz Destek (Sistemsel Sorunlarda)
100% Mobil Uyumlu (Responsive)
urun resim

Sıkça Sorulan Sorular

Yazılımımız hakkında sıkça sorulan soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.

CODEPİN - E-pin Game Yazılım

urun resim

Sizler için özen ile hazırlamış olduğumuz CODEPİN yazılımımız ile birlikte dijital ürün satış sitelerinizi çok rahatlıkla kurabilecek ve yönetebileceksiniz. CODEPİN yazılımı, online ödeme sistemlerinde kullanılan bir yazılımdır ve sanal ürünlerin satışını kolaylaştırır. Kullanıcıların sanal ürünleri satın almasını sağlayan bir epin script ürünüdür. Hem alıcılar hem de satıcılar için kolay kullanımı ve güvenli ödeme seçenekleri sunmasıyla tercih edilen bir yazılımdır.

CODEPİN yazılımı, kullanıcı dostu arayüzü, hızlı ve güvenli ödeme işlemleri, stok takibi gibi birçok özelliğiyle dikkat çekmektedir. Kolay bir şekilde ürünlerinizi ekleyebilir, ürün açıklamalarınızı yazabilir ve müşterilerinize sunabilirsiniz. Her ürünün fiyatını kendiniz belirleyin ve satışları yönetici panelinden anlık olarak takip edin.

Ayrıca, güvenli bir şekilde ödeme yapabilmeleri için çeşitli ödeme seçenekleri sunar ve ödemeler anında gerçekleşir. Bunun yanı sıra, kullanıcıların stoklarını kolaylıkla takip edebilmeleri için bir stok yönetim sistemi de sunmaktadır.

Epin sitesi kurmak CODEPİN yazılımı ile birlikte oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Her ürünün kendi havuz sistemi mevcuttur. Bu havuz sistemine ekleyeceğiniz örneğin key içeriklerini kullanıcı satın aldığı zaman otomatik olarak teslimat yapılır ve havuz içerisinden ilgili key içeriği otomatik olarak silinir. Bu otomatik sistem sayesinde sistem sizin için çalışır, sizler için hizmet eder. Sizin tek yapmanız gereken şey ise gün içerisinde arada sırada yönetici paneline giriş sağlayarak sitenizi, siparişlerinizi, iletişim taleplerini, destek taleplerini takip etmek olacaktır.

Epin Sitesi Kurmak Teknik Bilgi İster Mi?

CODEPİN yazılımı ile birlikte epin sitesi kurmak çok ama çok kolay. Üstelik satın alımınızdan sonra bizlere destek talebi üzerinden hosting bilgilerinizi ilettiğinizde kurulumu sizler için ücretsiz yapıp, hazır bir şekilde yazılımı tarafınıza teslim etmekteyiz. Sizin geriye yapmanız gereken tek şey epin satış scripti ürünümüzü kullanarak, ürünlerinizi yazılıma girmek ve satışa başlayıp kazanç elde etmek.Takıldığınız noktalarda ise yine destek ekibimiz sizlerle ilgilenmekten memnuniyet duyacaktır. Yazılımı satın aldığınız gün dahil 10 günlük ücretsiz teknik süreniz bulunmakta. Bu süreç içerisinde takıldığınız tüm noktalarda ekibimiz ile destek talebi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

BİXBANG - Eticaret YAZILIMI sipariş edildi. Mersin 3 saat önce   Onaylandı