Giriş / Kayıt

STDPEACE TİC. LTD. ŞTİ. 
Gelişen web teknolojilerine yön veren ve ileri düzey sunduğu çözümleri ile tanışmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri
KemalTürkler Mahhallesi Maçka Caddesi No 94 Dire 9
info@codecex.com
+90000 000 00 00

Hakkımızda

Ödüllü bir dijital ve markalaşma şirketiyiz

Kurumsal intranet yazılımlar, dijital tüm platformalarda görünürlüğe sahip arama motoru uyumlu responsive web siteleri, Kurumsal etkileşimli ve sistemlerinizle entegre çalışabilir mobil uygulamalar, web tabanlı tüm projeleriniz için danışmanlık hizmeti,web ve mobil tasarım ekibimizle modern yazılımlarla tümleşik çalışan, gerek özel yazılımlarınız gerekse web yazılımlarınız için şık ve kullanışlı tasarımlar.

Tasarımlarda kullanılacak tüm görsel ve metinler için standart üzeri düzenleme, günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan paket programlar,mobil üzerinden canlı yayın uygulama ve yazılımları, turizm ve otellere yönelik misafir etkileşimli mobil uygulamalar.

Müşterilerimiz için hayatı kolaylaştıracak çözümler getiriyoruz

Dijital ve geleneksel tüm ajans ihtiyaçlarınızı sıfırdan karşılıyoruz. Web tasarım, yazılım, Google® AdWords®, SEO, sosyal medya danışmanlığı, markalaşma ve geleneksel tüm işleriniz için yanınızdayız. Bugün iletişim geçin. Neler yapabileceğimizi birlikte konuşalım.

Biz işinizle ilgilenirken sadece oturun ve rahatlayın

Yazılım ekibimizi büyütüyoruz. Dijital pazarda yeniliklere hakim, tasarımla beraber gelen trendleri yakından takip eden, tecrübeli ön yazılım uzmanı arıyoruz. Aradığım en büyük özellik disiplin ve çözüm odaklı olman. Seninle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Takımımız

Connor Gibson
Financial Analyst

Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis.

Coriss Ambady
Marketing Specialist

Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis.

Barclay Widerski
Sales Manager

Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis.

Nicolas Brooten
Investment Planner

Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis.

Companies we work together